IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21 kwietnia 2024

7:30 – Za + Ryszarda Koba (od żony i dzieci)

11:00 – Za ++ Stanisława, Juliana, Józefa, Michalinę Tołpa, Katarzynę, Ludwika, Józefa Mirowskich, Katarzynę Tasior

PONIEDZIAŁEK 22 kwietnia

Rogożany 17:00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Hani, Franka, Miłosza i Kuby

18:00 – Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla całej rodziny

WTOREK 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha

18:00 – 1. W int. dzieci, wnuków i prawnuków z rodziny Trusz o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej 2. Za + brata Michała

ŚRODA 24 kwietnia

8:00 – Różaniec. 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. żony Bożeny w podziękowaniu za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie 2. O opiekę Matki Bożej oraz szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie dla żony

CZWARTEK 25 kwietnia – Święto św. Marka

17:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź)

18:00 – 1. W podziękowaniu za łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla dzieci, wnuków, synowych i całej rodziny 2. Za ++ rodziców Annę i Władysława Lechoszest

PIĄTEK 26 kwietnia

18:00 – (Szkolna) Z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stanisławy z ok. 70 r. urodzin

SOBOTA 27 kwietnia

8:00 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Za ++ Aleksandra, Jerzego, Kazimierę, Stanisława Pawlisz, Katarzynę, Józefa, Janinę Besz ++ z rodziny

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 kwietnia 2024

7:30 – Za ++ Mieczysława Żabskiego, Stanisławę i Stanisława, Edwarda, Krystynę Lechowicz

11:00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za łaski z prośbą o dalszą opiekę dla dzieci, wnuków i całej rodziny (od Anny Jacheć)

Ogłoszenia Parafialne – Niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

• Do nabycia jest Gość Niedzielny po 10 zł oraz dodatkowy Gość Niedzielny o Historii Kościoła po 12 zł, a w nim m.in. takie tematy jak: Miriam z Nazaretu – kim była żydowska dziewczyna, która została Matką Boga? Jak wyglądał ślub z Józefem? Kiedy zaczął się kult maryjny? Skąd wzięły się rysy na ikonie jasnogórskiej? Co o Maryi mówią apokryfy?; Dlaczego w średniowieczu biskupi stali się inkwizytorami?; Kto zbezcześcił świątynię jerozolimską i skąd wzięła się Chanuka?
  • W sobotę do sprzątania kościoła prosimy osoby z rodzin: Wal Stanisława, Kolanko Stanisława, Linczewska Katarzyna, Koba Małgorzata, Olszowy Maria.
  • Kolekta dzisiejsza i za tydzień przeznaczona jest na parafię.
  • Za wszystkie ofiary i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

• Ogłoszenie dotyczące Cmentarza Parafialnego w Nowej Cerekwi. Wszelkie prace kamieniarskie czy ziemne przy nagrobku muszą być zgłoszone przynajmniej 2 dni wcześniej w kancelarii parafialnej lub pod nr. telefonu    603 936 717 lub 77 4851742 w celu uzyskania zgody od Administratora Cmentarza na wykonywanie tych prac w godzinach między 8:00 a 16:00. Za roboty ziemne lub kamieniarskie pobierana jest jednorazowo opłata 20 zł. Na cmentarzu przy ruinie kościoła wydzielone jest miejsce, gdzie można składować naddatek tylko czystej ziemi. Jeżeli potrzebna jest ziemia do uzupełnienia pod zapadający się nagrobek, wtedy należy używać do tego ziemi składowanej na cmentarzu, a w przypadku braku ziemi w wydzielonym do tego miejscu dopiero po uzgodnieniu z Administratorem Cmentarza można dowieźć swoją ziemię.