XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca 2024

Odpust Parafialny ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła

7:30 – Za ++ mamę Gerdę w 13 r.śm., brata Jana w 6 r.śm., ojca i brata

11:00 – Suma odpustowa: 1. W int. Parafian 2. Z podziękowaniem za łaski i z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dariusza, Katarzyny, Mai i Kai Kotowicz

PONIEDZIAŁEK 24 czerwca

18:00 – Msza św.  za zmarłych parafian (na cmentarzu)

WTOREK 25 czerwca

18:00 – O Boże błogosławieństwo w drodze

ŚRODA 26 czerwca

8:00 – Różaniec. int. wolna

CZWARTEK 27 czerwca

17:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź)

18:00 – Za ++ Zofię, Franciszka Watras ++ z rodziny Watras, Strzelec i Nowak oraz Krzysztofa Smyka

PIĄTEK 28 czerwca – św. Ireneusza

18:00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Piotra z ok. 60 r. urodzin

SOBOTA 29 czerwca – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

8:00 – Za ++ rodziców Piotra, Olgę Trusz, Anielę i Stanisława

9:30 – Odwiedziny chorych

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 2024

7:30 – Za + męża Andrzeja Głogiewicza w 15 r.śm. ojca Zdzisława Danielskiego, Jana, Katarzynę, Józefa Zając, Eleonorę i Franciszka Danielskich

11:00 – Za + Emila Tokar w 1 r.śm.

Ogłoszenia Parafialne – Niedziela, 23 czerwca 2024 r.

• W poniedziałek Msza św. za zmarłych odprawiona zostanie na cmentarzu. Podczas Mszy św. zbierana będzie ofiara na utrzymanie cmentarza.
  • Odwiedziny chorych z Komunią św. w sobotę od godz. 9:30. Chorych można zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.
  • W sobotę do sprzątania kościoła prosimy osoby z rodzin: Jacheć Joanna, Barszczowska Wiesława, Kądzioła Andrzej, Besz Barbara, Panicz Elżbieta.
  • Do nabycia jest Gość Niedzielny po 10 zł oraz dodatkowy Gość o Historii Kościoła po 12 zł.
  • Kolekta dzisiejsza i za tydzień przeznaczona jest na parafię.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu dzisiejszej uroczystości odpustowej.
  • Za wszystkie ofiary i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

• Ogłoszenie dotyczące Cmentarza Parafialnego w Nowej Cerekwi. Wszelkie prace kamieniarskie czy ziemne przy nagrobku muszą być zgłoszone przynajmniej 2 dni wcześniej w kancelarii parafialnej lub pod nr. telefonu    603 936 717 lub 77 4851742 w celu uzyskania zgody od Administratora Cmentarza na wykonywanie tych prac w godzinach między 8:00 a 16:00. Za roboty ziemne lub kamieniarskie pobierana jest jednorazowo opłata 20 zł. Na cmentarzu przy ruinie kościoła wydzielone jest miejsce, gdzie można składować naddatek tylko czystej ziemi. Jeżeli potrzebna jest ziemia do uzupełnienia pod zapadający się nagrobek, wtedy należy używać do tego ziemi składowanej na cmentarzu, a w przypadku braku ziemi w wydzielonym do tego miejscu dopiero po uzgodnieniu z Administratorem Cmentarza można dowieźć swoją ziemię.